O NAS

Zapraszamy do świata piękna, gdzie profesjonalnie zadbamy o Ciebie, Twoją skórę i paznokcie. Poprzez holistyczne podejście do urody i zdrowia sprawimy, że poczujesz się u nas odprężona i zregenerowana. Tu znajdziesz chwilę dla siebie i poczujesz się wyjątkowo.
Jeśli istotną kwestią jest dla Ciebie czystość i sterylność narzędzi, a z pewnością tak jest , wybierz miejsce takie jak to, gdzie do sterylizacji narzędzi wykorzystuje się autoklaw, który daje 100% gwarancji posiadania higienicznych narzędzi do zabiegów kosmetycznych.

W naszym gabinecie stawiamy na jakość wykonywanych usług i dużą wagę przywiązujemy do produktów, które wykorzystujemy podczas zabiegów. Pracujemy na profesjonalnych markach m.in. takich jak: Theo Marvee, Purles, O.P.I, SPN Nails Professional, Secret Lashes, Depileve, DermapenTM, IBX, Eleebana, Estee Lauder, MAC, Tom Ford, Becca. Regularnie uczestniczymy w najważniejszych wydarzeniach w branży - kongresach i targach, a także w szkoleniach i pokazach, aby stale podnosić nasze kwalifikacje i uzupełniać wiedzę.

W gabinecie Proskin każda chwila to Twoja chwila.

Przyjdź i podaruj sobie odrobinę piękna i luksusu.
Zapraszamy!